Stejně jako mnoho jiných sázkových kanceláří, i Mostbet poskytuje možnost sázet na různé sporty a také hrát online kasina v České republice a po celém světě. Sázková společnost Mostbet com nabízí svým zákazníkům také různé bonusy a akce, které vám umožní navýšit výherní sázky, stejně jako sázky zdarma a bezplatná zatočení. Mostbet je spolehlivá a uživatelsky přívětivá platforma, kde si také můžete stáhnout mobilní aplikaci a hrát svou oblíbenou hru.
pokračovat
pokračovat
pokračovat

Historie

Firma byla založena v roce 1991 její hlavní náplní byla dřevovýroba a obchodní činnost. Od roku 1994 se činnost rozšířila o zpracování a prodej přípravků na ochranu dřeva proti biotickým škůdcům.

Všechny tyto výrobky byly zkoušeny ve Výzkumném ústavu dřevařském Praha, s.p., Výrobková a zkušební laboratoř Březnice. Každý výrobek uváděný na trh měl a má příslušný certifikát. V roce 1994 byla zahájeno zpracování a prodej přípravků REKON později pak v roce 1998 byl sortiment rozšířen o přípravky DERON a DERON Standard. Jednalo se o klasické výrobky této doby, kde hlavní účinnou látkou byla kyselina boritá. Dřevo ošetřené těmito výrobky nesmělo moknout jinak docházelo k vyplavení boru a tedy ke ztrátě účinnosti.

Z tohoto důvodu byl v roce 2002 zahájen vývoj nového přípravku na bázi nových účinných látek, které se fixují na dřevní hmotu. Tento vývoj trval až do roku 2004, kdy byla stanovená konečná formulace přípravku DERON PLUS Koncentrát. Vývoj výrobku prošel stádiem několika kombinací z nich každá byla zkoušena příslušnými biotickými zkouškami ve Výzkumném ústavu dřevařském Praha, s.p., laboratoř Březnice. V roce 2004 byla zahájena výroba nových přípravků řady DERON PLUS, které byly odvozeny z přípravku DERON PLUS.

Naše služby
Odborné poradenství
Záruka nejnižších cen
Rychlé dodání zboží
Výrazné množstevní slevy
Doprava zdarma od 20 000,-
Dodávky máčicích van
Moset, spol. s.r.o. © 2009 - 2024  |  Created by Lukáš Veselý  |  Ochrana osobních údajů  |  Mapa stránek  |  Odkazy  |  Pricemania.sk