Stejně jako mnoho jiných sázkových kanceláří, i Mostbet poskytuje možnost sázet na různé sporty a také hrát online kasina v České republice a po celém světě. Sázková společnost Mostbet com nabízí svým zákazníkům také různé bonusy a akce, které vám umožní navýšit výherní sázky, stejně jako sázky zdarma a bezplatná zatočení. Mostbet je spolehlivá a uživatelsky přívětivá platforma, kde si také můžete stáhnout mobilní aplikaci a hrát svou oblíbenou hru.
pokračovat
pokračovat
pokračovat

Trápí vás doma plísně?

Plíseň kolem oken
Plíseň na stropě
Plesnivá stěna
Plíseň ve sklepě
Stop plísním! Je tady DERON-SP. Kapalný koncentrát nové generace určený na likvidaci a prevenci proti plísním na zdivu a dřevu.

Máte doma plíseň? Například po výměně oken za plastové nebo ve vlhkých prostorách? Použili jste již přípravky a plísně se vracejí? Pak vyzkoušejte novinku DERON-SP (stop plísním). Vynikající přípravek, který plísně zahubí (sanuje) a zároveň vytváří dlouhodobou preventivní ochranu (zabraňuje novému vzniku plísní).

Pokud používáte přípravky na bázi chlóru např. Savo, plísně sice zahubíte, ale chlór za 24 hod. vyprchá a zdivo může být plísněmi napadnuto znovu.

Pro běžné aplikace v bytě se DERON-SP ředí vodou 1:4, pro sklepy a extrémní podmínky 1:2. Aplikaci lze provést nátěrem nebo postřikem.

Hlavní výhody přípravku DERON-SP:
• Ochrana zdiva proti plísním - likvidace a dlouhodobá prevence
• Možnost přidávat do vodou ředitelných malířských nátěrů
• Výhodná cena za dlouhodobou ochranu
• Snadná aplikace nátěrem nebo postřikem

Cena za 1kg balení je 156,- Kč. Více informací a možnost objednání naleznete přímo na stránce produktu.

Nabízíme i aplikační roztok v praktickém rozprašovači o objemu 500ml. Tento roztok se dále neředí a je určen k okamžitému použití.

Nepodceňujte nebezpečí plísní:
Plísně jsou mikroskopické vláknité houby. Nebezpečí plísní spočívá v tom, že produkují toxiny a uvolňují do ovzduší spory – ty se pak usazují v prostředí a také je dýcháme. Mohou tak způsobit nejrůznější zdravotní obtíže – od mykóz, bolestí hlavy či podráždění spojivek po astma.

Naše služby
Odborné poradenství
Záruka nejnižších cen
Rychlé dodání zboží
Výrazné množstevní slevy
Doprava zdarma od 20 000,-
Dodávky máčicích van
Moset, spol. s.r.o. © 2009 - 2024  |  Created by Lukáš Veselý  |  Ochrana osobních údajů  |  Mapa stránek  |  Odkazy  |  Pricemania.sk